Jak se nosí bombery a overaly po čtyřicítce? Skvěle.

Paní Martinu, s nádherně zrzavými vlasy, vám již zdlouhavě představovat nemusíme. Více si o ní můžete přečíst v předchozím článku o červených šatech. Shrňme však jednou větou její činnost na internetu. Martina je úchvatná čtyřicátnice, která chce ukázat ženám podobného věku, že pro ně móda ještě neskončila. Její hlavní myšlenkou je, že pokud se to nepřežene, můžete zazářit i v outfitu, který běžně vidíte na mladých holčinách. A my ji v tom fandíme!

 

Martina Elegant 40

 Khaki bomber i pro elegantní dámy 

 

Tentokrát nám předvede, jak se nosí khaki bomber. Sama Martina napsala, že sportovní outfity u ní nemůžeme často vidět, ale protože má ráda změnu, vyzkoušela jej a již po prvním nošení se do khaki bomberu od LONDON CLUB naprosto zamilovala. Martina se v něm cítila velmi dobře a dokonce i tak nějak mladě. Tentokrát bundičku využila v ležérním stylu, kdy zkombinovala khaki bombera s černými kalhotami s vyšším pasem a bílé zakasané tričko. Ouftif doplnila slunečními brýlemi „pilotkami“ a basebalovou čapku, což nás osobně velmi oslovilo. Na Martině se nám líbí, že se nebojí i experimentovat. Tento khaki bomber se nebojí zkombinovat ani s červenými šaty z minulého článku.

Barvu bomberu je občas složité zachytit, jelikož se pod různými úhly jeho barva mění, díky svému materiálu. Martina jej nazvala „malým chameleonem“.  Verdikt pro tento khaki bomber však zní jasně - využije jej jak na jaře, tak i v létě a na podzim. Už teď si můžete KOUPIT Khaki bomber.

 

Tyto a další skvělé bombery zakoupíte na LONDON CLUB od 459 Kč. 

 

 

 

My Martině děkujeme za super recenzi k tomuto dokonalému kousku oblečení a věříme, že i vás také tak oslovil, jako nás!