Červené šaty. Číší z nich sex-appeal a smyslnost.

Martina je krásná a příjemná dáma, která má ráda módu, líčení a účesy.

Své nápady ráda sdílí se svým okolím a poskytuje tak inspiraci pro mnoho žen. Do svého šatníku vnáší vkus, jemnou eleganci a pestrost. Snaží se ukázat, že ani po 40tce není pozdě na výrazné barvy a vzory. Pokud se použijí s nutnou dávkou vkusu a špetkou jemnosti, je dokonalý outfit zaručen.

 

Martina si na LONDON CLUB vybrala krásné dlouhé společenské šaty v sytě červené barvě.  Šaty si vybrala v době, kdy bylo již po plesové sezóně, kam by se mimojine také hodily. Šaty jsou velmi elegantní, slušivé a šik.  Martina usoudila, že v zeleném prostředí krása šatů vynikne nejvíce. A trefila se. Šaty působí velmi něžně a křehce. 

Červené šaty

 

 

 Červených šatů se mnoho žen obává, že budou působit křiklavě. Červená má však svůj půvab. Číší z nich sex-appeal a smyslnost. Pokud si v této svůdné barvě šaty vyberete, měly byste být opatrné při výběru doplňků a kombinování s jinými barvami. Když se to přežene, můžete působit lacině.

Pokud chcete červenou barvu do svého šatníku vpustit, určitě začněte u šatů. Nebudete muset řešit věčný problém, co k čemu. Navíc v nich budete neodolatelně sexy.  

 

Červené šaty můžete vybírat ze široké škály odstínů. Takže pokud se ve výrazné červené necítíte,  můžete pro začátek vyzkoušet méně sytý odstíny. Tak pojďme společně do toho. Vyberte si nové  >> červené šaty <<

 

 

 

 

www.LONDONCLUB.cz

 

Další trendy sledujeme v ulicích Londýna. Domova světových módních návrhářů, vyhlášených butiků a nekonečných nákupních ulic.

Lidé z celého světa létají právě sem, aby se zde inspirovali a vybavili si šatníky světovými trendy. LONDON CLUB v ulicích Londýna tyto světové trendy sleduje, hledá je a přináší je k vám. Domů. Pro muže i ženy. Za skvělé ceny a s jednoduchým a pohodlným výběrem z domova.

LONDON CLUB nosí trendy. Vy nosíte trendy.