Doprava

Ceny dopravy Česko Slovensko
Objednávka do 1500 Kč  (60 EUR) 99 Kč 3,99 EUR
Objednávka nad 1500 Kč (60 EUR) zdarma zdarma
Platební možnosti *    
Dobírka 30 Kč 1,49 EUR
Platba předem  zdarma zdarma

* při při platbě předem Vám platební instrukce přijdou na email. Využíváme služeb FIO banky v Čechách i na Slovensku. Při platně dobírkou zaplatíte až kurýrovi při převzetí balíku. 

DOBA DODÁNÍ

Všechny produkty odesíláme z našich skladů během 2-3 pracovních dnů. Na Slovensko může dojít ještě k jednodennímu zpoždění. 

MOŽNOSTI DOPRAVY

Česko

Česká pošta. V našem systému nabízíme hned 3 možnosti doručení od České pošty. Balík do ruky (zásilku Vám kurýr přiveze v pracovní dny domů nebo do práce), balík na poštu (v našem systému si vyberete poštu, kde si později balík vyzvednete) nebo Balíkomat (zásilku si můžete vyzvednout 24 hodin denně v samoobslužných terminálech). 

PPL. Společnosti PPL Vám zásilku doručí v pracovní dny nebo v sobotu. Pokud nechcete čekat na kurýra, využijte služby PPL ParcelShop. ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Výdejní místo si vyberete před odesláním objednávky přímo v našem systému. 

Slovensko

Slovenská pošta. Zásilku Vám pošta doručí na adresu uvedenou v objednávce. V případě nedoručení zůstane balík několik dnů uložen na poště. 

UPS. Zásilku Vám společnost UPS doručí na adresu uvedenou v objednávce. Rozvoz probíhá v pracovní dny, balík si tedy můžete nechat zaslat např. do práce. Před doručením zásilky Vás bude kurýr telefonicky kontaktovat.