Hořčice ovládá sezónu! Oblečte se do ní.

 

Naše zákaznice Verča pro vás nafotila hořčicový kardigan, který si vybrala na LONDON CLUB. A její reakce?

Svetry zbožňuji, obzvláště kardigany a proč? Dají se skvěle kombinovat!

Na LONDON CLUBU jsem si vybrala tento typ svetru v módní hořčicové barvě. Žlutá se mi vždy líbila, ale po létě výrazné barvy zastrčím hluboko do skříně a v oblékání dám přednost tmavým odstínům. Hořčicový kardigan mě přesto zlákal natolik, že jsem se rozhodla pro změnu.

 

Co k hořčicové?

  • Ke svetru jsem zvolila černé kousky rockového rázu, které tak daly vyniknout odstínu žluté. Právě proto, že je to tak výrazná barvička, je potřeba dávat pozor při celkovém sladění outfitu. Příliš moc černé by naopak uškodilo. 
  • Pro neotřelou kombinaci slaďte outfit s barvou lilku, hnědou či světle béžovou.
  • Vybírejte kvalitní materiály v hořčicové barvě, dobře střižené a ideálně v elegantním stylu. Jinak hrozí, že vám barva hořčice přidá léta a budete vypadat usedle až zanedbaně.
  • Pokud máte světlejší pleť, zvolte hořčičnou barvu co nejdále od vaší pleti. Tedy na botách nebo na kalhotách.

Pokud se vám to povede, trendy look je zaručen a vy se budete cítit výjimečně, tak jako já. Žlutá se navíc řadí mezi barvy, které dokáží pozitivně ovlivnit náladu a to se v sychravých dnech může hodit. Co říkáte?

Hořčicový kardingan sklidil úspěch i v mém okolí a co to znamená? Beze strachu si běžím vybrat další kousek v barvě podzimu 2018, on totiž vážně zabodoval!

 

Prohlédněte si další trendy hořčicové kousky -> PROHLÉDNOUT

 

 

Svetry na všechny způsoby!

 

Také nedám dopustit ani na oversize kousky a u svetříků to platí dvojnásob. Tento střih je nejen trendy, ale cítím se v něm velmi pohodlně. K oversize svetříku volím hodně úzké kalhoty a to je holky trik, který vám vykouzlí štíhlejší nožky.

Mým dalším favoritem mezi svetříky jsou svetrové šaty. Po létě se jen těžko smiřuji s tím, že období šatiček je u konce a tento kousek je skvělá alternativa.

A když není čas ladit outfit? Zvolím svetr se zajímavý detaily, jako jsou knoflíky, kapsička nebo nějaká díra. Abych se přiznala, tyto svetry oblékám často. Mám tak jistotu, že i přes nedostatek času se budu cítit dobře.

 

Prohlédněte si oversize svetry, svetrové šaty a další nápadité svetry.