O nás

Londýn, módní metropole, která je domovem nejslavnějších světových návrhářů a ikonických módních značek. V tomto módním ráji, který je novou Paříží, se rodí nekonečné trendy od punku a pokrokového minimalismu až po haute couture. Lidé z celého světa sem míří, aby se inspirovali a vybavili si své šatníky nejnovějšími světovými módními kousky.

A právě my, London Club, sledujeme tyto trendy a přinášíme je až k vám. 

V roce 2011 se jeden ze zakladatelů London Clubu vydal do Londýna a byl fascinován outfitmi, které viděl na ulicích, v barech, obchodech, školách a sportovištích. To ho inspirovalo k myšlence přinést tyto ojedinělé trendy i zákazníkům v Čechách. A tak v roce 2013 vznikla společnost London Club s.r.o. s vizí přinést londýnskou módu do Česka. S růstem společnosti se naše nabídka rozšířila i o další světové značky.

V roce 2015 jsme začali působit na Slovensku a v roce 2017 jsme založili velkoobchod s módou, abychom uspokojili stále rostoucí poptávku našich zákazníků.

Dnes vám London Club přináší unikátní koncentraci značek a nabízí více než 30 tisíc kousků oblečení. Každý den přidáváme nové zboží, abychom vám přinesli ty nejaktuálnější trendy přímo z londýnských ulic. Naše móda je Ready to Wear, připravená na to, aby vás inspirovala a pomohla vám vyjádřit váš jedinečný styl.

Móda je pro nás vášně, jsme módní nadšenci. Sestavujeme pro vás outfity, kombinujeme a hrajeme si s módními pravidly. Jak řekl Stefano Gabbana: "Móda je jako hra, nová pravidla s novou sezonou." A my se těšíme, že vám můžeme přinášet ty nejnovější trendy a pomáhat vám objevovat svět módy s London Clubem.

  Mám ráda své peníze tam, kde na ně vidím: jak mi visí ve skříni.  Carrie Bradshaw