Hodnocení obchodu
Výpis hodnocení
MB
Markéta Blažková / RO15
IK
Ivana Kejřová / DS13-2
Spokojenost, všechno sedělo, dodání v pořádku.
HP
Helena Propílková / DS13-5
Kabát se mi velmi líbil, ale byl mi těsný přes prsa, tak jsem ho musela, ač nerada, vrátit, protože větší velikost již není.
JH
Jan Hanzlík / DS12-5
Jsem spokojen.
JM
Jarmila Mikulíková / 2SKL RO11 SS11
PS
Petr Strobach / DS12-5
v pohodě...komunikace takřka okamžitá, pokud něco bylo, vše vyřešeno...spokojenost vrátím se )
LČ
LEOŠ ČERNÝ / DS12-5
JR
Jarmila Rašticová / CZ11 DS11-8
LS
Lidmila Sirotková / SKL DS13-2 SS13
Bunda nevyhovující. Čepice příjemná.
RB
Radim Batka / DS11-10
Spokojeni, ale chtělo by to větší výběr velikosti.
LV
Lucie Vladařová / SKL
Veliká spokojenost. Zboží odpovídá mé představě. Úžasná doba dodání. Jeden den jsem objednala a druhý den jsem měla balík doma. Za mě super
MV
Miru Vomáčková / SS13
RP
Radomíra Pešková / NU14
Špatný materiál - šaty....vymyté barvy po vyprání....
ŠF
Šárka Fibigerová / DS11-11
TP
Taťána Postulková / BU12 GT12
*****
MN
Martina Nováková / CZ12
HV
Hana Veselková / CZ12
rychlé dodání,boty odpovídaly mé představě
JK
Jaroslav Kořístka
Nespokojenost. Zboží nebylo dodáno jako balík do ruky, ale ponecháno na nějakém výdejním místě ve městě. Informovali jsme e-shop, co se přihodilo a jednání bylo neuvěřitelně arogantní a bylo nám vysvětleno, že PPL toho má hodně a máme být pokorní a pěkně si pro zásilku doběhnout. V podstatě dopisovatel neměl ponětí, co v objednávce potvrdili a co účtují. Nejhorší jednání e-shopu, které jsme zažili. Bohužel, stalo se a nikdy víc jejich služby nevyužijeme. Jen malá ukázka, jak se chovají, místo omluvy, čímž by bylo vše vyřešeno, si dovolí oznámit: "Já si vyhrazuji právo zveřejnit pod Vaších jménem některé hlášky, které jste napsal". Mají velmi nevhodné chování k zákazníkovi.
HR
Helena Redlichová / RO12
Rychlé vyřízení
ZH
Zuzana Holasová / DS11-6 RO11
Velmi rychlé a bezproblémové vyřízení
