SOLIER

Jméno SOLIER patří ke společnosti založené v roce 2008, která se stala jednou z nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě.

Nabízí kožené tašky, aktovky a doplňky pro muže. Cílem značky SOLIER je poskytnout moderní, stylové a užitečné produkty pro každého gentlemana. Důraz klade na kvalitní a precizní zpracování stejně jako na praktičnost.

Cena

2184330
12184330
Novinka
Vodotěsný sportovní batoh Solier. Ideální na výlety do hor, cyklistické vyjížďky nebo do města. Jednoduchý, minimalistický styl. Batoh se hodí téměř ke všemu. Je velmi prostorný a vybavený velkým množstvím kapes. Hlavní oddíl má stahovák. Rozsáhlý hlavní prostor, ve kterém lze umístit dokumenty a notebook formátu A4. Zesílené, nastavitelné rukojeti. Zvenku jsou k dispozici další kapsy pro menší předměty. Vodotěsný materiál. Vnitřní kapsy s prostorem pro telefon a kapsy na drobné předměty. Dvě   boční kapsy jsou   ideální na láhve, kapesníky, malé občerstvení. Zadní část je   vyrobena z měkké a prodyšné  pěny zaručující    správné vyztužení, větrání a udržování správné polohy těla. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů. Materiál ekologická kůže. Rozměry:  výška 45 cm, šířka 38 cm, hloubka 19 cm.
2 208 Kč
Nahoru
Další produkty
244 položek celkem

Stránka 1 z 3 - 244 položek celkem