Tipy na dárky pro ženy

Letos dárky pro ženy vybírá Martina

Vánoce se kvapem blíží a já si pro Vás připravila několik tipů na skvělé dárky pro  slečny i dámy. Nechte se inspirovat  produkty vybraných značek, které se na našem eshopu těší velké oblibě. Vybírejte z široké nabídky produktů a udělejte radost svým blízkým. :-)

  • PENĚŽENKY. Jakožto nedílná součást každodenního života může být peněženka také skvělým módním doplňkem. Celosvětově známá značka Michael Kors  má dlouholetou tradici a nikdy nezklame svou kvalitou a luxusním vzhledem. Nemusíte se ani trápit tím jak  dárek zabalit. V balíčku najdete originální papírovou tašku s logem výrobce.
  • KABELKY. Kvalitní kožená kabelka nebo batoh je "must have" šatníku každé ženy. Doporučit můžu luxusní značky jako je Furla nebo Michael Kors. V balení najdete také dárkovou papírovou tašku, která pod vánočním stromečkem rozhodně vzbudí zvědavost. Kvalitní kožené batohy najdete pod značkou Marco Mazzini.
  • UGG. Každá žena ocení, když může mít v mrazivých zimních dnech nohy v teple. Udělejte jí radost kvalitní obuví australské značky UGG, která poskytne nejen pohodlí ale i jedinečný styl. Nabídka je zde
  • KOŽENÉ TAŠKY. V prodeji máme také kožené tašky na notebooky, které přijdou vhod nejen ženám pohybujícím se v byznyse, ale také pilným studentkám.  Doporučuji značku Rovicky. Nabízí jednoduchý design a také kvalitní provedení.
  • CESTOVNÍ KUFRY. Jako poslední Vám doporučím podívat se na naše cestovní kufry, které zcela určitě najdou uplatnění. Prodáváme kufry značky Solier, jedná se o kvalitní produkty za rozumnou cenu. Cenově nejvýhodnější je koupit celou sadu. Celá nabídka je zde, osobně doporučuji sérii STL1316 nebo STL1311. 
Nahoru
Další produkty
122 položek celkem