Tipy na dárky pro muže

Letos dárky pro muže vybírá David

Vánoce se blíží. Letos mám pro Vás několik tipů na skvělé dárky pro všechny pány bez rozdílu věku. Jedná se o prověřené produkty nebo značky, které prodáváme již nějaký čas. Ruku do ohně, že těmito dárky potěšíte každého :-)

  • TIMBERLAND. Pokud jde o podzimní nebo zimní obuv, boty americké značky Timberland dle mého názoru patří k tomu nejlepšímu, co se dá koupit. Jsou naprosto pohodlné, osobně mám dvoje z kolekce Euro Sprint. Rozměry jsou standardní, kupujte velikosti jako obvykle. Podívejte se na nabídku.
  • PENĚŽENKY. Pokud chcete dárek za rozumnou cenu, peněženkou žádného muže neurazíte. Nabídka pánských peněženek je veliká, v prodeji máme více než 500 druhů. Já osobně doporučuji značku Pierre Cardin nebo DAAG
  • KABÁTY. Ani zde nešlápnete vedle. Prodáváme klasické jednobarevné kabáty, které se budou líbit většině. U kabátů určitě doporučuji vybrat o velikost větší. Sledujte prosím rozměrové tabulky. Nabídka je zde.
  • AKTOVKY. Pokud chcete pořídit aktovku, tak určitě vybírejte v cenové relaci nad 2000 Kč. Aktovky jsou kožené, doporučuji např. značku Verostilo, kterou prodáváme roky. 
  • CATERPILLAR. Obuv s označením "Cat" byla kdysi zejména pracovní obuví, dnes je jedná o módní a hlavně prověřenou značku. Pokud chcete spolehlivé boty, podívejte se zde
  • KOŽENÉ TAŠKY. V prodeji máme tašky různých velikostí. Do práce nebo do školy bych doporučil tašky značky Solier, zejména sérii SL20, SL05 nebo SL25 v závislosti na tom, jestli chcete tašku využívat i na notebook. 
  • CESTOVNÍ KUFRY. Jako poslední Vám doporučím podívat se na naše cestovní kufry, které zcela určitě najdou uplatnění. Prodáváme kufry značky Solier, jedná se o kvalitní produkty za rozumnou cenu. Cenově nejvýhodnější je koupit celou sadu. Celá nabídka je zde, osobně doporučuji sérii STL1316 nebo STL1311. 
Nahoru
Další produkty
71 položek celkem