Svěží červen: SOUTĚŽ o outfit za 2500 Kč.

Milí čtenáři LONDON CLUBU,

v červnu jsme vyhlásili soutěž, ve které jsme hledali trendy dámský outfit "Svěží červen" za 2500 Kč. Úkolem bylo složit outfit z těch kousků oblečení, které byste si přáli mít doma z našeho e-shopu LondonClub.cz.

Výběr zde máme opravdu veliký a pro někoho to mohlo být poměrně náročné. Abychom vám to ulehčili, rozhodli jsme se pro cenový limit 2500 Kč. Věříme, že tento limit byl velkorysý a možná se příště rozšoupneme ještě o trochu víc ;-) Dalším důležitým krokem a podmínkou soutěže bylo vkládání vašich kousků pod soutěžní příspěvek. A jak probíhalo hlasování o vítězi? Naše holčiny z týmu LONDON CLUB se po dlouhém rozhodování a dohadování nakonec rozhodly pro slečnu s přezdívkou Tynuš Ka

 

Vítězný outfit Svěží červen

Tynuš Ka si vybrala pohodlné tričko s rozpustilým potiskem plameňáka. Outfit rozjasnila žlutou áčkovou sukní a doplnila džínovou bundou, kterou zdobily jemné květy. Důležitou součást outfitu tvořila mini kabelka v jemné kávové barvě. Na nožky skvostné růžové nazouváky Melisky a Tynuš ka by byla kompletní. Ale vybrala si ještě jako doplněk zelený šátek, který celý outfit dokonale podtrhnul.

Dalším outfitem, který nás zaujal, byl výběr Petry Konečné, která si vybrala přilnavou květinovou sukni, kterou doplnila smetanovou halenkou s výstřihem. Doplnila semišovými sandály a pudrově růžovou crossbody.

 

 

 

Jiná slečna perfektně sladila černý overal s modrými třpytivými teniskami na platformě. Další skvělé outfity najdete pod soutěžním příspěvkem na Facebooku LONDON CLUB.

Výběr toho pravého outfitu proto nebyl vůbec jednoduchý. Za nás by vyhrály všechny. Tentokrát gratulujeme Tynuš ka, která outfit za 2 500 Kč vyhrála. 

 

 

www.LONDONCLUB.cz

 

Další trendy sledujeme v ulicích Londýna. Domova světových módních návrhářů, vyhlášených butiků a nekonečných nákupních ulic.

Lidé z celého světa létají právě sem, aby se zde inspirovali a vybavili si šatníky světovými trendyLONDON CLUB v ulicích Londýna tyto světové trendy sleduje, hledá je a přináší je k vám. Domů. Pro muže i ženy. Za skvělé ceny a s jednoduchým a pohodlným výběrem z domova.

LONDON CLUB nosí trendy. Vy nosíte trendy.