Košile a sako.

Milý čtenáři LONDON CLUBU,

prvnísoutěž sklidilavelký úspěch, a protože nás to moc potěšilo, vyhlásili jsme další. Vsrpnové soutěži „Hledáme elegantní trendy pánský outfit!“ jsme od vás chtěli, abyste vybrali z našeho e-shopu LONDON CLUB košili a sako, ve kterém byste rádi viděli svou drahou polovičku nebo si sami rádi na svatbu oblékli. Vybrané kousky stačilo vložit do komentáře pod soutěží na Facebooku a pak už jen stačilo čekat, jestli se na vás usměje štěstí.

Kdo si myslí, že to musela být soutěž velmi jednoduchá, tak to se plete. I tentokrát se našly krásné kombinace a opět to naše holky s výběrem výherce neměly snadné.  A jaký outfit vyhrál?

 

V soutěži tentokrát vyhrála Markéta Šnoblová, která by svého milého oblékla do světle šedého saka, ze kterého by vykukovala tmavě modrá košile. Výherkyni ještě jednou gratulujeme a od nás získává vybraný outfit zdarma! A že to neměla opravdu lehké, protože konkurence byla veliká, se můžete přesvědčit sami na našem Facebooku. Svou elegancí nás zaujala také kombinace tmavě modrého saka s červenými doplňky a elegantní červená košile.

Krásnou volbou bylo neformální sako s jemně proužkovanou košilí. Všem soutěžícím děkujeme za účast a věříme, že i nadále budete sledovat náš Facebook, web i magazín.

 

Další formální a neformální saka najdete na e-shopu LONDON CLUB. Prohlédněte si také pánské košile pruhované nebo vzorované. 

 

Váš London Club